Skok Stefczyka

(236 opinii)

Poniższe opinie są opiniami historycznymi. Obecnie możliwość dodawania nowych opinii jest wyłączona. Niektóre opinie podlegały moderacji treści. Nie weryfikowaliśmy, czy osoby tworzące poniższe opinie były klientami opisywanych instytucji lub korzystały z opisywanych usług.

236 Opinie

użytkownik
Ocena:
Kasa Stefczyka, mimo że nie jest bankiem (a może właśnie dlatego?), traktuje klienta rewelacyjnie. Pożyczka bardzo łatwa w załatwieniu. Dostępna od ręki, a raty w niej niskie. W tej chwili to bodaj najbardziej korzystne na całym rynku. "Raty niższe niż myślisz" - polecam każdemu!

Komentarze (4)

użytkownik
~ as  •  2014-04-01
poczekaj, az raty zaczniesz splacac i jakie dodatki bedziesz mial :(
użytkownik
~ roku  •  2014-06-22
konkretnie,jakie sa dodatkowe koszty o ktorych nie informują w SKOKu?
użytkownik
~ załamana  •  2014-06-30
Odsetki od odsetek od odsetek. Totalna porażka. Do tego celowo wydłużają wszystkie procedury żeby jeszcze się obłowić. Ja jestem bliska wyczerpania nerwowego. Zdecydowanie nie polecam a wręcz ostrzegam! P.S. Komornik na pensji za nie spłacenie JEDNEJ RATY ROK WCZEŚNIEJ. NIEKOMPETENTNA OBSŁUGA - każdy mówi co innego (kierownik, pracownik, obsługa w centrali 1, obsługa w centrali 2 itd)
użytkownik
~ lusia  •  2014-07-03
to najgorszy bank na swiecie pobieraja miliony za nic , w dodatku nic nie mozna zalatwic , chodzi sie po sto razy bez zadnego efektu, odradzam
dodaj komentarz +